Max Verstappen geeft zichzelf een zeven of een acht: "Nooit een tien"
De eerste helft van het Formule 1 seizoen zit erop voor Max Verstappen. Na een vermoeiende periode is het nu tijd voor een welverdiende vakantie. Over het geheel genomen is Max tevreden over zijn debuutseizoen, hij geeft zichzelf een zeven of een acht.
"Als ik kijk naar de eerste helft ben ik aardig tevreden, ik zou mezelf een zeven of een acht geven. Ik ben niet een type die zichzelf een tien geeft, dat nooit. Hongarije was bijvoorbeeld heel goed, maar daartegenover staat een teleurstelling in Silverstone."
"Om als vierde te eindigen was geweldig, een heel goed resultaat voor het team. Het was vrij lastig, want mijn start was matig. Ik bleef echter gefocust en daardoor kon ik jagen op de mensen die voor me lagen. Aan het einde van de race was ik nogal overweldigd."
Het grote verbeterpunt ligt in de kwalificaties: "In het begin moest ik dat heel erg verbeteren. Sinds Australië gaat het echter beter, alleen Silverstone viel tegen want toen hadden we een probleem. Ik leer nog steeds heel veel, dat is pas mijn tweede jaar in de autosport. Ik zie dit jaar als een grote leercurve."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton prijst pure talent van Fernando Alonso na besluit om door te gaan

Carlos Sainz stelt duidelijke voorwaarde aan toekomst bij Williams: "Ik wil een wereldtitel"

Lando Norris krijgt FIA-berisping na incident achter safety car in Bahrain; wat zei de steward van dienst...?

