Formule 1

Max Verstappen geeft microfoon al snel terug aan interviewer David Coulthard

Uitgegeven door Bas Kaligis • 21 april 2025 17:00

Max Verstappen hield zich opvallend kort na afloop van de Grand Prix van Saudi-Arabië. De Nederlander, die een tijdstraf van vijf seconden kreeg voor het behalen van voordeel buiten de baan, beantwoordde slechts één vraag voordat hij het interview beëindigde.

Max Verstappen Red Bull Racing F1


Verstappen raakte in de eerste ronde betrokken bij een incident met Oscar Piastri in bocht één. De stewards oordeelden dat de Red Bull-coureur voordeel behaalde door de bocht af te snijden, wat resulteerde in de tijdstraf. Tijdens de race reageerde Verstappen gefrustreerd op de beslissing, maar na afloop koos hij ervoor om er niet over te spreken.

In het interview na de race hield Verstappen het extreem kort. Hij sprak slechts 46 woorden en vermeed de vraag over het incident met Piastri volledig. De Nederlander van Red Bull Racing bedankte het publiek en gaf aan uit te kijken naar de volgende race in Miami, waarna hij de microfoon teruggaf aan interviewer David Coulthard.

Racewinnaar Piastri was een stuk spraakzamer na zijn overwinning. De Australiër, die door deze zege de nieuwe kampioenenschapsleider is, erkende dat het verschil werd gemaakt bij de start. Hij gaf aan dat het moeilijk was om Verstappen te volgen in de eerste stint doordat zijn banden te snel sleten.

Voor Charles Leclerc, die als derde eindigde, was het een positief resultaat. De Ferrari F1-coureur behaalde het eerste podium van het jaar voor zijn team. Leclerc gaf aan tevreden te zijn met zijn prestatie, ondanks de teleurstellende kwalificatie een dag eerder.

"Ik was extreem blij met mijn ronde gisteren. Ik was ook zeer tevreden met de race. Ik denk dat we absoluut alles eruit hebben gehaald, dus ik ben erg trots op wat we hebben gedaan".

 

MEER NIEUWS...
P1 Travel - Bezoek je droomevenement!

Babe-box

Xtra

COLUMNS