Max Verstappen: "Budgetplafond zal in 2021 het verschil nog niet maken"
In 2021 gaan de regels in de Formule 1 op de schop en zal er veel veranderen. Er komt bijvoorbeeld een budgetplafond van 175 miljoen dollar, maar veel teams spelen er dit jaar al op in door extra vroeg en met meer mankracht aan de nieuwe auto te beginnen. Om die reden denkt Max Verstappen dat het budgetplafond in 2021 nog weinig aan de hiërarchie zal veranderen.
"Ik denk niet dat het enorm veel gaat uitmaken, omdat er nu heel veel geïnvesteerd wordt in de auto’s van 2021", zegt de Red Bull-coureur op Verstappen.nl. "De grote teams kunnen nu meer investeren, waardoor ze alweer een voorsprong hebben als ze het nieuwe seizoen in gaan. Misschien duurt het een aantal jaren voordat je er echt iets van merkt."
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026

Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"

Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"


