Max Verstappen als graadmeter: "Max is op dit moment zeker één van de beste coureurs"
Uitgegeven door Bart • 24 januari 2019 06:17
Pierre Gasly kijkt uit naar zijn tweede seizoen in de Formule 1. Na de overstap vanuit Toro Rosso weet de Fransman ook dat hij nog steeds veel moet leren op het hoogste niveau. Specifieke doelen heeft de coureur nog niet gesteld, maar het hebben van een teamgenoot als Max Verstappen schrikt hem niet af. "Het is juist een geweldige kans om naast hem te rijden", zegt Gasly in gesprek met de Franse radiozender RMC. "Max is bovendien een geweldig graadmeter."
Gasly snapt goed dat hij nog niet dezelfde ervaring heeft als Verstappen. "Dat heeft tijd nodig, maar om wereldkampioen te worden, zul je de beste coureurs moeten verslaan en Max is op dit moment zeker één van de beste coureurs."
Over de kansen van Red Bull kon Gasly nog weinig zeggen. "Ik heb nog geen specifieke doelen gesteld, omdat ik niet weet hoe competitief de auto is. De regels zijn veranderd en we zijn van motor gewisseld. We hebben slechts drie motoren voor 21 Grands Prix, dus dat wordt moeilijk. Als ik me niet vergis, hebben we er vorig jaar bij Toro Rosso acht gebruikt. Maar als Red Bull een goede auto bouwt en we krijgen kansen op podiums en overwinningen, ga ik zeker proberen om die te benutten."




