Max of Jos Verstappen...?: "Ze hebben dan misschien dezelfde achternaam..."
Max en Jos Verstappen hebben allebei ervaring in de Formule 1. Jos Verstappen debuteerde onder Flavio Briatore bij Benetton en de Italiaan vergelijkt de twee familieleden met elkaar. Verder dan het hebben van dezelfde achternaam komt de oud-teambaas niet. "Er zijn mensen die klagen over Verstappen, maar naar mijn mening is hij de beste coureur die op het circuit te zien is”, aldus Briatore over de 22-jarige Limbuger in de podcast Beyond the Grid.
"Je hebt coureurs die gemeen kunnen zijn", vervolgt de Italiaan zijn verhaal dat hij de Red Bull-coureur beter vindt dan zijn vader. Dat is dan ook de verdienste van Jos, die Max vanaf de karts heeft opgeleid tot wat Max nu is. "Hij is zonder twijfel beter dan Jos. Ze hebben dan misschien dezelfde naam, maar de rijstijlen zijn erg verschillend."
Ook Charles Leclerc komt in de podcast ter sprake en over hem zegt Briatore dat Ferrari hem eerder op de plaats van Kimi Raikkonen had moeten zetten. "Leclerc is jong", aldus de 69-jarige. "Hij heeft grote ballen en toont dat. Je komt nergens met Raikkonen en wint nooit met hem in de gelederen. Ik zou het risico om Leclerc in de auto te zetten eerder hebben genomen, want hij is echt een sterke coureur."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"

Ferrari-CEO Benedetto Vigna spreekt geruchten over breuk met Fred Vasseur tegen

Tom Coronel wordt aan belofte herinnerd na zege van Max Verstappen: "Als Max nog een race wint, vreet ik een bezemsteel op"


