Max Chilton maakt indruk met Force India: "Zonde van de rode vlag"
ABU DHABI - Max Chilton kwam tijdens de Young Driver Test op het Yas Marinacircuit in Abu Dhabi op dinsdag en donderdag in actie voor het Force India F1 Team. Na een solide eerste dag verbeterde Chilton zijn eigen tijd op de tweede dag met zo'n twee seconden. Het had nog harder gekund, maar hij kreeg in zijn laatste run op nieuwe banden een rode vlag na een spin van Saubercoureur Esteban Gutierrez. Desondanks was de jongeling tevreden met zijn vijfde tijd.
"Wederom een excellente dag waarvan ik heb genoten", aldus Chilton na afloop. "Het helpt dat ik al een testdag achter de rug heb, want ik kende de auto en de systemen. Daardoor voelde ik me meer ontspannen. Ik kon me beter concentreren op mijn rijstijl en het geven van goede feedback. We hebben behoorlijk veel werk verricht, inclusief afstellingswerk en lange runs na de lunch. Aan het einde van de dag had ik een setje nieuwe banden maar het was zonde dat er midden in mijn laatste run een rode vlag kwam. Desondanks ben ik tevreden met mijn geleverde werk en ik hoop ooit de kans te krijgen dit nogmaals te doen. Het is een ongelofelijke ervaring geweest samen te werken met het team. Ik heb ook heel veel geleerd."
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Cadillac F1 lonkt naar Esteban Ocon; Valtteri.Bottas vreest voor Formule 1-zitje ondanks doorlopend contract

Max Verstappen neemt het op voor teamgenoot Chris Lulham na online haat: "Geen plek voor dit soort misbruik in onze sport"

Formule 1: nieuwe Mercedes W17 heeft meer downforce, maar de balans vraagt werk


