Mark Webber ziet lichtpuntjes voor RedBull: “Goed uit de verf"
Voor Mark Webber is het weerzien met de Grand Prix van Singapore er één met hoogte- en dieptepunten. Zo behaalde hij vorig jaar een keurige tweede startpositie en finishte hij de Grand Prix op een derde positie. Toch kent Webber ook dieptepunten; zo had de Red Bull F1-coureur in 2009 problemen met zijn remmen waarna hij er hard afvloog. Webber is echter positief gestemd voor de komende race en ziet lichtpuntjes voor het team op het Marina Bay Street Circuit.
“We hebben een aantal goede resultaten behaald in Singapore. Het is dan ook een heel erg uitdagend circuit waar je wagen goed moet liggen, maar we hebben al laten zien dat we goed uit de verf kunnen komen op stratencircuits eerder dit jaar. Dus dat geeft ons zeker wat zelfvertrouwen naar de race toe. Ook hou ik er persoonlijk van om naar Singapore te gaan, want het is er schoon en veilig. Maar iedereen heeft dan ook wat met het evenement daar, ook door de ligging is het erg gemakkelijk om vanuit de West-kust als Australiër naar Singapore te gaan, wat erg uniek is.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
J
Johan Vis
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
Más noticias
17-08

