Mark Webber: "Fernando, Jenson, Lewis en ik"
Mark Webber heeft komend raceweekend in Singapore iets goed te maken. De Red Bull F1-coureur crashte in de Grand Prix van Italië op het circuit van Monza nadat hij zijn voorvleugel kapot had gereden op de achterkant van de Ferrari van Felipe Massa. Dat resulteerde in zijn eerste uitvalbeurt van het seizoen. Bovendien kwam voor het eerst dit jaar beide Red Bulls niet over de finish. In de nachtrace van Singapore is de Australiër uit op eerherstel.
“Vorig jaar eindigde ik hier als derde maar deze baan is in het verleden nooit zo goed voor mij geweest. Ik vind het leuk om hier te rijden dus hopelijk gaat het dit jaar net zoals ik presteerde in Valencia. In het kampioenschap staan vier van ons, Fernando, Jenson, Lewis en ik, binnen veertien punten. Geen van ons zal een centimeter ruimte willen geven.”
“De nachtrace van Singapore is een enorme uitdaging”, aldus Webber. “Het circuit is hobbelig en ondanks het feit dat de 1.500 lampen de baan goed verlichten is het niet hetzelfde als racen op klaarlichte dag. Dat maakt het vermoeiend. Het is ook de langste race van het jaar, waarbij we dicht in de buurt komen van de limiet van twee uur. De intense hitte en luchtvochtigheid maakt het behoorlijk warm in de cockpit. Je moet je vochtpijl gedurende de race goed in de gaten houden.”
“Vorig jaar eindigde ik hier als derde maar deze baan is in het verleden nooit zo goed voor mij geweest. Ik vind het leuk om hier te rijden dus hopelijk gaat het dit jaar net zoals ik presteerde in Valencia. In het kampioenschap staan vier van ons, Fernando, Jenson, Lewis en ik, binnen veertien punten. Geen van ons zal een centimeter ruimte willen geven.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!

Red Bull-talent Tsolov flirt met F1-zitje; Bulgaar krijgt eerste F1-test bij Racing Bulls
More news
17-08
