Marcus Ericsson voor niks ingevlogen, Kimi Raikkonen start in Spa: "Ik kan gewoon rijden, dat is het belangrijkste"
Kimi Raikkonen zette de Alfa Romeo zaterdag op P6 tijdens de kwalificatie voor de Grand Prix van België. Op een circuit als dat van Spa-Francorchamps zou je zeggen dat de Fin uitermate tevreden is, maar dat was hij niet. "Door al die rode vlaggen was het een chaos", zei Raikkonen in gesprek met Sky Sports. "Mijn rondetijden ging op en neer. Als ik eerlijk ben, ben ik daar beetje teleurgesteld over."
Toch blijft de zesde startplek uiteraard een goed uitgangspunt. "Met het oog op de eerste bocht is het een prettige positie. Hoe verder naar voren op de grid, hoe veiliger."
De Fin was licht geblesseerd en Marcus Ericsson werd al ingevlogen als back-up, maar Raikkonen zal zelf aan de start staan. "Ik kan gewoon rijden, dat is het belangrijkste."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Racing Bulls combineert Formule 1, muziek en cultuur tijdens GP-weekend in Austin samen met Liam Lawson

Toto Wolff maakt zich nu al zorgen en tipt Verstappen als titelkandidaat: "Zware strijd tussen de teams"

Formule 1: Abu Dhabi verschaft duidelijkheid over seizoensfinale: “Het gaat gebeuren”


