Manager Schumacher: "Het is nog makkelijker om een maagd van 50 te vinden"
Willi Weber, verantwoordelijk voor de persoonlijke sponsoring en merchandising van Michael Schumacher, heeft toegegeven dat de terugkeer van de Duitser in de F1 voorlopig achterblijft bij de verwachtingen. Dit is ook te merken in de verkoop van petjes, shirts en andere Schumacher-artikelen.
“De verkopen zijn lager dan ik verwacht had”, verklaarde Weber tegenover Bild. “Er is sprake van Schumacher-moeheid, mensen kennen hem alleen van zijn overwinningen. In het verleden waren er tribunes compleet roodgekleurd, maar de zilvere petten kun je op een hand tellen.”
Ook het vinden van sponsoren verloopt niet bepaald soepeltjes: “Het is makkelijker om een maagd van 50 te vinden dan een sponsor voor de Formule 1.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Niet-uitgezonden boordradio: Lewis Hamilton waarschuwde Ferrari voor natte baan

Tom Coronel geniet van chaos in Maleisië, maar blijft kritisch op moderne Formule 1: "Zoveel regels dat je de bomen niet meer door het bos ziet"
Lewis Hamilton kan lachen om comeback na verkeerde Ferrari-strategie: "Ik ga niet met die jongens naar het casino"


