Laatste nieuws
• Liam Lawson geeft inkijkje in zenuwslopende slotfase in Singapore: "Ik raakte een beetje in paniek"• Cees Wijsman maakt succesvolle autosportcomeback in Zandvoort en heeft snode plannen: “Dat staat nog op mijn bucketlist"• Kimi Antonelli is het niet eens met teamgenoot en twijfelt aan theorie van George Russell over Red Bull• Marlon Birdsall GT-kampioen Supercar Challenge in eerste autosportseizoen: “Wil me blijven bewijzen en sneller worden”• Christian Horner voelde zich beroofd bij eerste zege van Red Bull Powertrains• Max Verstappen openhartig over moeilijke periode bij Red Bull: "Ik heb al behoorlijk wat races van mijn harde schijf gewist"• Honda spreekt Fernando Alonso tegen na problemen met turbocompressor in Singapore• Liam Lawson geeft inkijkje in zenuwslopende slotfase in Singapore: "Ik raakte een beetje in paniek"• Cees Wijsman maakt succesvolle autosportcomeback in Zandvoort en heeft snode plannen: “Dat staat nog op mijn bucketlist"• Kimi Antonelli is het niet eens met teamgenoot en twijfelt aan theorie van George Russell over Red Bull• Marlon Birdsall GT-kampioen Supercar Challenge in eerste autosportseizoen: “Wil me blijven bewijzen en sneller worden”• Christian Horner voelde zich beroofd bij eerste zege van Red Bull Powertrains• Max Verstappen openhartig over moeilijke periode bij Red Bull: "Ik heb al behoorlijk wat races van mijn harde schijf gewist"• Honda spreekt Fernando Alonso tegen na problemen met turbocompressor in Singapore
Formule 1

Maleisië zit niet te wachten op de aankomende F1 Grand Prix

Door Wim Boekel18 maart 2014 · 19:20 uur1 min lezen

In Maleisië waar de komende Grand Prix volgende week verreden wordt, staat men niet stil bij de aankomende F1-wedstrijd. Het nieuws wordt in het Aziatische land beheerst door het verdwijnen van vlucht MH370.

Met de verdwijning van het toestel op 8 maart is de Formule 1 een randthema geworden. Het vliegtuig van Malaysia Air is van de aardbodem verdwenen en dat is waarin de Maleisiërs op dit moment geïnteresseerd zijn. Het Sepang International Circuit ligt dicht bij Kuala Lumpur Airport, waarvandaan het vliegtuig vertrok en daarna spoorloos verdween. De Grand Prix zal echter doorgaan, zo zegt de directeur van het circuit, Razlan Razali.

Toch is de circuit-directeur zich er van bewust dat de Formule 1 op een verkeerd moment naar Maleisië komt: “De mensen zijn niet in de stemming voor een evenement als dit. Hier zijn de radio, de kranten, de televisie en de sociale media bezig met de vlucht MH370.” Ondertussen gaat de zoektocht naar het vliegtuig met 239 passagiers door. Net zo als dat geldt voor de Formule 1, want die stopt ook voor niemand. Al is het een paar honderd man.

W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×