Lotus niet van plan om te verhuizen
De financiële steun van Lotus F1 is afkomstig uit Maleisië, maar het team heeft haar hoofdkwartier in het Britse Norfolk. In eerste instantie was het de bedoeling om te opereren vanuit Maleisië, maar dat lijkt er voorlopig niet van te komen.
“Het is op dit moment erg belangrijk een stabiele omgeving te creëren voor het team, verhuizen naar Maleisië is voorlopig daarom niet de bedoeling”, aldus teambaas Tony Fernandes.
“Natuurlijk hopen we ooit naar Maleisië te vertrekken, omdat daar een fantastisch F1-circuit ligt, maar dat is echt iets voor de toekomst. Daar zullen we later dit jaar nog eens over gaan denken.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Volg de race in Singapore LIVE! Kan Max Verstappen stunten in Singapore?

Giedo van der Garde ziet kansen voor Max Verstappen: "Hij kan dit seizoen nog drie races winnen"

Nico Hülkenberg: “Het wordt een zwaar weekend: warm, vochtig en fysiek veeleisend"

