Loopbaan Jenson Button als een nachtkaars uit na onfortuinlijke laatste race: "Om eerlijk te zijn.."
ABU DHABI - Er kwam zondag tijdens de Grand Prix van Abu Dhabi een vroegtijdig einde aan de Formule 1-carrière van Jenson Button. De ophanging van zijn rechtervoorwiel brak spontaan op het rechte stuk en de Brit van McLaren moest na zestien ronden al zijn bolide in de pitbox parkeren. Erg ermee zitten kon hij niet overigens. Hij stelde dat hij nu meer tijd had om het einde van zijn Formule 1-loopbaan te vieren.
Ondanks het vroegtijdige einde, zei Button dat het niets verandert aan hoe hij zich voelt over zijn afscheid. "Ik had gewoon een technisch probleem aan het rechtervoorwiel" legde hij uit. "Normaal gesproken hebben we geen technische mankementen, daar zijn we als team heel trots op. Om er vandaag wel één te hebben is zo ongewoon. Het is gewoon pech hebben, maar om eerlijk te zijn maakt me dat niet zoveel uit."
"Je moet je richten op de positieve dingen en dit verandert mijn gevoel op alles niet, op het beëindigen van mijn carrière. Ik ben erg tevreden met wat ik heb bereikt. Vanavond zal ik een heleboel plezier hebben. Dat ik ben uitgevallen, betekent gewoon dat we eerder kunnen beginnen."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Hoe laat is de F1 in Singapore? Alle Nederlandse tijden van de Grand Prix op Marina Bay + TIJDSCHEMA

Aston Martin Aramco F1 gaat Honda-motor vervangen: "Op basis van de feedback van Fernando zullen we..."

Lando Norris en Oscar Piastri ontkomen aan straf na onderlinge clash! Waarom ontsnappen beide McLarens?



