Licht aan einde van de tunnel bij Lotus? “Boeken toch veel progressie”
KUALA LUMPUR – De seizoenstart voor Pastor Maldonado is niet zoals gehoopt. Na zijn uitvalbeurt tijdens de seizoensopener in Australië, viel de Venezuelaan ook op het Sepang International Circuit uit. Toch ziet Maldonado licht aan het einde van de tunnel en gaat met positieve energie naar Bahrein, waar volgende week de derde Grand Prix van het seizoen wordt verreden.
“Na de start verloor ik veel vermogen, iets dat we later zullen onderzoeken om in de data de exacte oorzaak te achterhalen”, verklaarde Pastor Maldonado na zijn vroegtijdig einde in de Grand Prix van Maleisië. “Door het probleem moest ik helaas vroegtijdig stoppen om zo de motor te sparen. Ondanks dat, was het weekend zeker een stap voorwaarts.”
“Sinds zaterdag haalden we meer uit de bolide en wist Romain zelfs de race te finishen. De race verliep helaas niet zo goed voor mij, maar we zijn niet het enige team met problemen aan het begin van het seizoen. Alle problemen zijn te herleiden aan de nieuwe systemen, maar we leren erg veel en boeken veel progressie.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Segio Perez viert 330e F1-wedstrijd met demorun in Paseo de la Reforma Mexico

De Grand Prix van Mexico maakt entertainmentprogramma compleet met Disclosure DJ Set

FIA wijst ‘ongekende combinatie’ aan als oorzaak van chaos tijdens formatieronde


