Lewis Hamilton zit niet met fluitconcerten: "Het geeft me alleen maar meer energie"
Blijdschap bij Mercedes na de kwalificatie van de Hongaarse Grand Prix. Lewis Hamilton sloot de sessie op de Hungaroring af met pole position, voor teamgenoot Valtteri Bottas. Max Verstappen, die in Q1 en Q2 het snelste was, moest toekijken met de derde tijd. Na afloop tijdens de podium interviews werd Hamilton uitgefloten door de vele fans, maar dit leek de huidige wereldkampioen niet te deren.
"Het was een geweldige kwalificatie. We hebben geweldig teamwork getoond dit weekend, iedereen bij Mercedes, ook Valtteri. Samen tilden we de auto naar een nieuw niveau en zijn we ons blijven ontwikkelen. In de fabriek hebben ze er alles aan gedaan, dus het is geweldig om te zien hoe dat samenvalt", zo jubelt hij.
De fans trakteerde Hamilton op een fluitconcert en dat had alles te maken met de crash met Verstappen in Silverstone. "Ik heb mezelf nog nooit zo goed gevoeld door al dat gefluit. Het geeft me eigenlijk alleen maar energie, dus het maakt me ook niet uit", reageerde hij kort op de fluitconcerten.
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Red Bull stelt duidelijk doel voor Isack Hadjar na contractverlenging

Max Verstappen ruikt zege in zinderende slotfase van Baku, maar komt 196 duizendsten tekort na sterke opmars

David Coulthard plaatst vraagtekens bij imago rond Charles Leclerc

