Lewis Hamilton naar DTM
De Britse F1-wereldkampioen Lewis Hamilton, die op het punt staat zijn titel te verliezen, zal dit weekeinde de DTM-race in het Engelse Brands Hatch bezoeken. De titelhouder zal in een Vodafone McLaren de aanwezige fans op een demonstratie trakteren.
“Het is erg leuk om weer bij de DTM in Brands Hatch te zijn. Ik zal tijd doorbrengen met de Britse motorsport-fans en ze bedanken voor hun ondersteuning. Ik ga naar de meeste races van dit kampioenschap, er is immers altijd veel actie op de baan en ik zou het weekeinde zelfs willen aanraden als een familie evenement”, liet Hamilton opgewekt weten tegenover het officiële persorgaan van de Deutsche Tourwagen Masters.
Meer nieuwtjes in de World of Racing
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Hadjar geniet van tweede podium na drie races afwezigheid: "Ik kan niet veel beter doen dan dit"

Kimi Antonelli maakt grap na race in de schadeveilige modus: “Ik reed als mijn oma"

FIA bestraft Gabriel Bortoleto na verwarring rond Safety Car in Bakoe

