Formule 1

Lewis Hamilton klaagt over pijntjes: "We stuiteren alle kanten op"

Door Bart11 juni 2022 · 10:32 uur1 min lezen
Op het lange rechte stuk in Baku stuiterden Lewis Hamilton en George Russell flink op en neer. Het team van Mercedes krijgt het probleem nog altijd niet opgelost. Aangezien de coureurs snelheden rond de 330 km/uur bereiken, leidt dat tot fysieke klachten. Hamilton en Russell zaten bovendien meer dan seconde boven de tijden van Ferrari en Red Bull.



"Het gaat wel over, maar het doet wel zeer", aldus Hamilton in een reactie tegenover de BBC. "We halen serieuze snelheden op het rechte stuk en de auto stuitert alle kanten op. We hebben bij mijn auto wat dingen geëxperimenteerd en dat voelde niet geweldig om eerlijk te zijn. Maar we hebben het tenminste geprobeerd, er is data en hopelijk kunnen we voor zaterdag de juiste afstelling vinden."

Ook Russell klaagde over het stuiteren van de auto. "In de bochten op hoge snelheid raken alle auto's met de vloer het asfalt. Dat is echt niet comfortabel om zo te rijden. Ik weet niet wat de toekomst brengt, maar dit kunnen we niet vier jaar zo blijven doen. We moeten het gesprek aangaan, maar dit geldt voor iedereen."


B
Bart
Redacción RaceXpress
Meer over F1
Comentarios (0)

Wees de eerste die reageert.

×