Laatste nieuws
• American Festival NASCAR Finals: Circuit Zolder maakt zich op voor een grote seizoensfinale met drie sterke kampioenschappen• VIDEO: Erik van Loon wil vooral plezier hebben en gaat fraaie rally's rijden• Charles Leclerc haalt uit naar Sergio Pérez over boordradio: "Rijdt hij nog voor Red Bull?"• Christian Horner reageert op geruchten: "Ik heb aanzienlijke financiële middelen achter me verzameld voor een mogelijke volgende stap"• OFFICIEEL: Na verlenging Max Verstappen, nu ook meerjarige deal Oracle Red Bull Racing en Laurent Mekies!• Quinn Janssen laat Nederlandse leeuw brullen in Valencia en pakt Junior-titel Tillotson: "Voelde echt ongelooflijk"• ENTRY LIST - Max Verstappen wacht loodzware GT-proef tussen ervaren specialisten tijdens spectaculaire seizoensfinale in Portimão• American Festival NASCAR Finals: Circuit Zolder maakt zich op voor een grote seizoensfinale met drie sterke kampioenschappen• VIDEO: Erik van Loon wil vooral plezier hebben en gaat fraaie rally's rijden• Charles Leclerc haalt uit naar Sergio Pérez over boordradio: "Rijdt hij nog voor Red Bull?"• Christian Horner reageert op geruchten: "Ik heb aanzienlijke financiële middelen achter me verzameld voor een mogelijke volgende stap"• OFFICIEEL: Na verlenging Max Verstappen, nu ook meerjarige deal Oracle Red Bull Racing en Laurent Mekies!• Quinn Janssen laat Nederlandse leeuw brullen in Valencia en pakt Junior-titel Tillotson: "Voelde echt ongelooflijk"• ENTRY LIST - Max Verstappen wacht loodzware GT-proef tussen ervaren specialisten tijdens spectaculaire seizoensfinale in Portimão
Formule 1

Lewis Hamilton kijkt op van superronde Nico Rosberg: "Ware potentieel auto"

Door Bas Kaligis18 september 2016 · 06:06 uur1 min lezen

SINGAPORE - Lewis Hamilton leek het hele weekeinde niet in goeden doen en dat bleek ook tijdens de kwalificatie van de Grand Prix van Singapore. De Brit van Mercedes liet zich aftroeven door teamgenoot Nico Rosberg, die poleposition pakte, en Red Bull-rijder Daniel Ricciardo die naar de tweede tijd snelde. Hamilton zelf kwam niet verder dan P3 vlak voor Max Verstappen.

"Het was niet echt een frustrerende sessie, het is gewoon niet mijn weekend tot nu toe", berustte de drievoudige wereldkampioen. "Ik heb niet echt veel goede rondjes kunnen rijden en die ik had ook niet mooi achter elkaar kunnen rijden."

Hij keek op van de superronde die teamgenoot Rosberg in Q3 uit de Mercedes wist te persen. "Nico heeft het goed gedaan. Hij heeft het ware potentieel van de auto getoond en hopelijk kan ik in de race een stapje omhoog doen om de 1-2 voor het team binnen te halen."

"Ik ben niet echt bezig geweest met de lange runs om eerlijk te zijn en uiteraard ben ik daar gisteren al helemaal niet mee bezig geweest. Nico heeft in de vrije trainingen wel wat kilometers kunnen maken, maar de set-up van zijn auto is wat anders dan die van de mijne. Ik denk niet dat we in een slechte positie verkeren, maar hoe ik er precies voorsta, zal ik zondag uitvinden."

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×