Lewis Hamilton gaat beter met teleurstellingen om: "Neem Spanje, dat vertel ik pas na pensioen"
Lewis Hamilton is de laatste races weer buitengewoon goed in vorm, met vier overwinningen in vijf Formule 1 wedstrijden. Volgens de Brit komt dit voornamelijk doordat hij nu beter met teleurstellingen om kan gaan. Dat zat hem in het begin van zijn Formule 1 loopbaan namelijk nogal eens dwars.
"Toen ik jonger was, was ik erg hard voor mezelf en erg negatief als ik een slechte race had. Ik verliet dan soms drie, vier dagen mijn hotelkamer niet. Ik sprak met niemand, ook niet met de telefoon."
Ondertussen gaat Hamilton beter met teleurstellingen om, zo noemt hij de race van Barcelona dit jaar in het bijzonder: "Als ik naar Barcelona kijk, dat was echt een dieptepunt. Daar gebeurde dingen die jullie niet te weten komen totdat ik met pensioen ga."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

F1 WK-stand 2026 na Baku: hoeveel punten heeft Max Verstappen nu?

Oscar Piastri grapt over enorm gat naar George Russell: "We hebben een trekhaak nodig"

UITSLAGEN Formule 1: alles resultaten van de Grand Prix van Azerbeidzjan op een rijtje!

