Lewis Hamilton en George Russell krijgen nieuwe teamgenoot
De afgelopen tien jaar zijn simulatorcoureurs in de Formule 1 steeds belangrijker geworden. Geregeld zitten simcoureurs de hele dag in de simulator om de coureurs op het circuit te helpen en te voorzien van belangrijke data. In de simulator testen teams vaak setups uit en proberen ze dingen uit. Vaak hebben teams meerdere simulatorcoureurs en ook Mercedes maakte een nieuwe naam wereldkundig.
Het team maakte Charlie Eastwood bekend als nieuwe simcoureur. Eastwood is GT-coureur en rijdt in het WEC bij het team van TF Sport in de Aston Martin Vantage AMR. De Noord-Ierse coureurs won in 2020 de 24 uur van Le Mans in de LMGTE AM-klasse. Eastwood zal in zijn functie Lewis Hamilton en George Russel ondersteunen vanuit de simulator in de fabriek.
‼️NEWS‼️
— Charlie Eastwood (@ceastwood28) September 14, 2022
Proud to finally announce that I’m a @MercedesAMGF1 simulator driver!
Read more about the role, and how the simulator supports track activities over an @f1 race weekend – https://t.co/Yr4HAxir2d#simulator #sim #virtualtoreality #mercedes #mercedesamgf1 #f1 pic.twitter.com/RZ06fYECOC
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Max Verstappen en Isack Hadjar willen Red Bull laten experimenteren: "Maak nu alle fouten"

Isack Hadjar grapt over periode langs de kant: "Goed werk geleverd op de bank, een podium en een contract"

LIVE-TIMING Grand Prix van Bahrein: volg Max Verstappen LIVE

