Lando Norris verwacht voordeel, maar niet zoals in Zandvoort: “Ligt dicht bij elkaar”

Lando Norris scoorde tijdens de kwalificatie voor de Grand Prix van Italië een knappe pole positition. De viervoudig polesitter kijkt met vertrouwen uit naar de race van zondag. De McLaren-coureur verwacht dat McLaren net als in Zandvoort een sterk racetempo zal hebben. Toch durft Norris het nog niet te hard te zeggen.
"Eerlijk gezegd, als je terugkijkt naar Zandvoort, zou je ‘ja’ kunnen zeggen. Er is genoeg bewijs dat ons doet geloven dat we een heel, heel sterke race kunnen hebben", antwoordde Norris op een vraag of McLaren in de Grand Prix weer de overhand zal hebben.
Toch weet Norris dat de race in Monza anders kan uitpakken: "Hier hebben we minder kans om weg te rijden, simpelweg omdat het zo dicht bij elkaar ligt. We staan nog steeds eerste en tweede, wat betekent dat we een goede auto hebben, en dat vertaalt zich normaal gesproken goed naar een goede raceauto."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Christian Horner mist rivaliteit in de Formule 1 en zegt dat Toto Wolff het makkelijk heeft

Cadillac F1 lonkt naar Esteban Ocon; Valtteri.Bottas vreest voor Formule 1-zitje ondanks doorlopend contract

Max Verstappen neemt het op voor teamgenoot Chris Lulham na online haat: "Geen plek voor dit soort misbruik in onze sport"




