Lando Norris op P3, maar rekent op winst: ‘Verwacht meer snelheid te hebben’
Uitgegeven door Frank Korsel • 2 augustus 2025 15:27
Lando Norris start de Grote Prijs van Hongarije op een enigszins teleurstellende P3, achter teamgenoot Piastri en polesitter Charles Leclerc. De Brit erkende dat hij meer had verwacht van McLaren, maar gaf Leclerc tegelijkertijd de credits na een foutloze ronde van de Ferrari-coureur.

Op papier leek McLaren de favoriet voor de pole position. In de vrije trainingen wisselde de McLaren-coureurs de koppositie uit, telkens gevolgd door Charles Leclerc op P3.
“Gezien onze vorm is het natuurlijk een beetje teleurstellend”, deelde hij na afloop. “Maar Charles deed gewoon een goede ronde. Hij nam waarschijnlijk net iets meer risico en dat loonde”, ging de nummer twee in het kampioenschap verder.
Toch was er volgens Norris weinig reden tot klagen voor McLaren: “We dachten dat we goede rondes hadden aan het einde, maar we waren gewoon te langzaam. Geen klachten dus, alleen lof voor Leclerc.”
“Q2 liet zien hoeveel snelheid we in huis hebben. Maar toen de wind veranderde, verdween dat voordeel. Vooral de laatste sector werd opeens een stuk lastiger.”
Over zijn doel voor zondag was Norris meer dan duidelijk: “Beide. Ik wil Oscar verslaan én winnen. Als ik dat doe, pak ik vanzelf punten. Ik verwacht dat we meer snelheid hebben dan Charles, dus ik kijk ernaar uit.”




