Lando Norris neemt het op voor Max Verstappen, ondanks...

Lando Norris heeft de melding van Max Verstappen over zijn gele vlag-overtreding verdedigd, waarbij hij toegaf dat hij hetzelfde zou hebben gedaan. "Goed van hem. Dat doet iedereen", zei Norris.
De McLaren-coureur kreeg een stop-and-go penalty van tien seconden nadat Verstappen via de boordradio had gemeld dat zijn concurrent niet voldoende had afgeremd voor de gele vlaggen, die werden gezwaaid vanwege brokstukken op de baan.
Norris vocht op dat moment voor de overwinning met Verstappen, waarbij hij de achterstand had teruggebracht tot 1.2 seconden. Door de straf viel hij terug naar de laatste plaats.
Norris was eerlijk over zijn fout: "Ik heb het team teleurgesteld. Ze gaven me een geweldige auto, gemakkelijk de snelste op de baan, en ik verknalde het."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton droomde van F1-race in Afrika: "Ik moet blijven tot die race er is"

Laurent Mekies lovend over technische inbreng Max Verstappen bij herstel Red Bull: "Zelfs ongeëvenaard"

Stefano Domenicali spreekt van historisch moment: "We wilden op de juiste manier terugkeren, met de juiste partner"

