Lando Norris liet het liggen: "Het had ook slechter gekund"
Lando Norris vertrekt de eerste Grand Prix van Miami vanaf de achtste positie. De coureur van McLaren had er meer van verwacht, maar het zat in het middenveld extreem dicht bij elkaar. In de race verwacht de Brit verder naar voren te kunnen komen.
"Op zich ben ik wel tevreden met mijn kwalificatie", aldus Norris op de website van zijn team. "We hebben een goede uitgangspositie en ik denk niet dat we er veel meer uit hadden kunnen halen. De auto was niet hoe we hem graag wilden, maar toch had ik er meer uit kunnen halen. Voor mij was het een lastige kwalificatie, maar dat gold voor bijna iedereen."
In Q3 had Norris verder naar voren kunnen staan. "In mijn laatste run maakte ik een fout en dat kostte me een paar plaatsen. Ik ben niet de meest blije persoon, maar het had ook een stuk slechter gekund."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Niet-uitgezonden boordradio: Lewis Hamilton waarschuwde Ferrari voor natte baan

Tom Coronel geniet van chaos in Maleisië, maar blijft kritisch op moderne Formule 1: "Zoveel regels dat je de bomen niet meer door het bos ziet"
Lewis Hamilton kan lachen om comeback na verkeerde Ferrari-strategie: "Ik ga niet met die jongens naar het casino"


