Lando Norris: "De snelheid is misschien wel beter dan we verwacht hadden"
Lando Norris sloot de tweede vrije training in Silverstone af met de derde tijd en bleef daarmee onder meer regerend wereldkampioen Max Verstappen voor. De McLaren-coureur geniet van het weekend van zijn thuisrace en hoopt het goede gevoel mee te kunnen nemen naar de kwalificatie en de race.
Norris zegt op de website van McLaren dat hij vrijdag vooral last van de wind had. "Het was erg tricky met de wind, er zijn soms harde rukwinden waardoor de auto heel moeilijk te rijden is. Het verandert iedere ronde, maar dat geldt voor iedereen."
"We hebben de performance van de auto in een redelijk goed gebied. Misschien is de snelheid nog wel beter dan we verwacht hadden. Hopelijk kunnen we dat meenemen naar zaterdag. We zullen nog een aantal aanpassingen doen en willen verder bouwen op deze snelheid."
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Charles Leclerc over Ferrari-gok in Maleisië: "Alles wat fout kon gaan, ging fout"

Fernando Alonso ziet grote stap bij de Aston Martin van Adrian Newey: "We waren sneller dan de Ferrari's"

Max Verstappen was erg verbaasd over Ferrari-gok op slicks bij start op Sepang


