Laatste nieuws
• Pierre Gasly legt pijnlijke zwakte van Alpine bloot op stratencircuit: "Ik sta iedere keer dwars zodra ik het gas aanraak"• Finn Aalbers ontwikkelt zich razendsnel; jongste rijder in het veld pakt eerste podium in GK4 Kart Series: “Echt tevreden!”• Franco Colapinto grijpt in na online aanvallen: "Het is tijd om dingen te veranderen"• Tresor Attempto Racing wil seizoen GT World Challenge Europe afsluiten met een hoogtepunt• Van Amersfoort Racing legt Mercedes-junior Rashid Al Dhaheri vast voor FIA Formule 3-seizoen 2027• Andrea Stella zet gesprekken met Lando Norris en Oscar Piastri voort na botsing in Singapore• Lewis Hamilton pleit voor aanpassing aan Marina Bay Street Circuit: "Dan kan het een echt geweldig racecircuit worden”• Pierre Gasly legt pijnlijke zwakte van Alpine bloot op stratencircuit: "Ik sta iedere keer dwars zodra ik het gas aanraak"• Finn Aalbers ontwikkelt zich razendsnel; jongste rijder in het veld pakt eerste podium in GK4 Kart Series: “Echt tevreden!”• Franco Colapinto grijpt in na online aanvallen: "Het is tijd om dingen te veranderen"• Tresor Attempto Racing wil seizoen GT World Challenge Europe afsluiten met een hoogtepunt• Van Amersfoort Racing legt Mercedes-junior Rashid Al Dhaheri vast voor FIA Formule 3-seizoen 2027• Andrea Stella zet gesprekken met Lando Norris en Oscar Piastri voort na botsing in Singapore• Lewis Hamilton pleit voor aanpassing aan Marina Bay Street Circuit: "Dan kan het een echt geweldig racecircuit worden”
Formule 1

Lando Norris betrokken bij rellen EK-finale: "Horloge van 40.000 pond gestolen"

Door Bart12 juli 2021 · 21:20 uur1 min lezen

Lando Norris was zondagavond aanwezig op Wembley bij de finale van het EK-voetbal, maar dat liep op meerdere fronten niet goed voor de Brit af. De Engelsen verloren de finale van Italië na strafschoppen, maar na afloop was de McLaren-coureur betrokken bij de ongeregeldheden. Volgens tabloid The Sun werd Norris beroofd van zijn horloge van 40.000 pond.

McLaren reageerde maandagavond op de berichtgeving. "McLaren Racing bevestigt dat Lando Norris betrokken was bij een incident na afloop van de EK-finale in Wembley. Hij was daar aanwezig om de wedstrijd te bekijken. Gelukkig is Lando niet gewond, maar is hij is zich wel rot geschrokken. Het team steunt Lando en we zijn ervan overtuigd dat de racefans hem zullen ondersteunen voor de Britse Grand Prix van aanstaand weekend. Voor nu is het een zaak van de politie en daardoor kunnen we er niets meer over zeggen."

B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×