Lance Stroll voelt steun van thuispubliek: "Veel Canadese vlaggen gezien"

Lance Stroll hoopt dit jaar voor eigen publiek zijn beste klassering tijdens de Grand Prix van Canada neer te zetten. De Aston Martin-coureur heeft twee keer een negende plaats behaald in Montreal en in zijn sterke AMR23 zit een hogere klassering er zeker in. Dat gevoel wordt verstevigd door de nieuwe upgrades, maar Stroll had op vrijdag graag meer gereden.
"De eerste training werd behoorlijk verstoord, maar dat geldt natuurlijk voor iedereen", zegt Stroll op de website van zijn team. "We hebben het meeste uit de verlengde tweede training gehaald. Als je met nieuwe upgrades rijdt, wil je in de vrije training zo veel mogelijk leren en het gevoel krijgen over de vernieuwde auto. Je wilt weten of de auto rijdt zoals je verwacht had. Ik ben tevreden met de auto en het gevoel was goed, maar we gaan alles nog analyseren om in de kwalificatie sterk voor de dag te komen."
Stroll groeide op in Montreal en geniet tot nu toe van zijn thuisrace voor eigen fans. "Het is geweldig om zo veel Canadese vlaggen op de tribunes te zien. Je voelt echt de steun van het thuispubliek."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Carlos Sainz stelt duidelijke voorwaarde aan toekomst bij Williams: "Ik wil een wereldtitel"

Lando Norris krijgt FIA-berisping na incident achter safety car in Bahrain; wat zei de steward van dienst...?

Formule 1: Oorzaak softwarechaos in formatieronde en bij de start: "Daarvoor bieden we onze excuses aan"

