Lance Stroll knalde hard in de TecPro barriers: "Ik probeerde een gat te slaan en raakte de muur"

Met een harde klap in de bandenstapels kwam er een einde aan de ambities van Lance Stroll in de Grand Prix van Saoedi-Arabië. Stroll maakte een stuurfoutje en raakte linksvoor de muur, waardoor hij passagier werd in zijn eigen Aston Martin AMR24. Door de crash verspeelde de Canadees daarmee de nodige WK-punten.
"Een teleurstellende manier om een goed weekend af te sluiten", zei Lance Stroll. "Ik had echt hard gepusht in die openingsronden. De auto's om ons heen waren duidelijk sneller en de banden hadden het al moeilijk. Ik probeerde een gat te slaan en raakte de muur."
"Er zijn positieve dingen om mee te nemen, het team heeft in beide races punten gescoord en we hebben het gevoel dat er meer snelheid in de auto zit. Ik kijk nu al vooruit naar Australië. Het is een race en een land waar ik echt van geniet en ik weet zeker dat we het momentum weer kunnen oppakken."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Toto Wolff maakt zich nu al zorgen en tipt Verstappen als titelkandidaat: "Zware strijd tussen de teams"

Formule 1: Abu Dhabi verschaft duidelijkheid over seizoensfinale: “Het gaat gebeuren”

Sky Sports F1 - Martin Brundle ziet potentieel probleem voor Red Bull

