Lance Stroll is terug bij af na flinke tegenvaller op de Red Bull Ring: "Verliezen in snelle bochten"
Uitgegeven door Marten Veenstra • 9 juli 2017 10:13
De jubelstemming is alweer weg bij Lance Stroll. De kwalificatie voor de Grand Prix van Oostenrijk is voor Lance Stroll namelijk teleurstellend verlopen, met de 18e tijd houdt hij alleen de twee Renault coureurs achter zich. Volgens de Williams F1-coureur lukte het niet om de juiste balans in de auto te krijgen.
“Het is gewoon lastig voor ons dit weekend. We hebben geprobeerd te werken aan de balans en het verbeteren van de auto, maar we verliezen simpelweg tijd in de snelle bochten vergeleken met sommige andere auto’s.”
Over de race is Stroll een klein beetje positiever: “Positief is in ieder geval dat onze lange runs beter gaan dan de kwalificatie-runs, dat geeft een beetje hoop voor, maar het was een lastige dag voor het team.”
met je vrienden de Formule 1 kijken met THE SUB® thuistap. Bekijk hier alle modellen! Voor elke keuken of man cave een stijlvolle SUB!




