Lance Stroll bijt van zich af: “Villeneuve alleen maar negatief! Zelfs mijn podiumplek was.."
Williams-coureur Lance Stroll heeft de steeds terugkerende negatieve commentaren van landgenoot Jacques Villeneuve naast zich neergelegd. Villeneuve richtte afgelopen jaar veelvuldig zijn pijlen op Stroll na diens debuut in Melbourne in 2017. Hij noemde Stroll onder meer de ‘slechtste rookie in de historie van de Formule 1.’
Villeneuve was ook kritisch op het aanstellen van Sergey Sirotkin als teamgenoot van Stroll door te zeggen dat ‘Williams zijn ziel al aan de miljoenen van Lawrence Stroll had verkocht, die alleen maar om zijn zoon geeft’. “Ik schenk niet veel aandacht aan wat hij zegt”, zei Lance Stroll tegen het Franse Auto Hebdo. “Het is toch altijd negatief. Hij steunde me nooit. Hij ziet het alleen negatief. Zelfs mijn podiumplek in Baku was niet positief volgens hem.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Hadjar kan niet genieten van P3 door gridstraf: "Ik heb er vertrouwen in dat we door het veld komen"

Hamilton blij verrast met P2 in Sepang: "Ik denk dat we de juiste afstelling hebben gevonden"

Back on top! Max Verstappen jubelt na sublieme poleronde: "Het is fantastisch"

