Kritiek op Renault gaat door: "Motorsport zonder motor is lastig"
Als we Dr. Helmut Marko moeten geloven, komt Red Bull Racing pas aan het einde van het seizoen terug in de top van het Formule 1-veld. Tot die tijd zal de sport gedomineerd worden door Mercedes, zo stelt de uitgesproken Oostenrijker. Dat liet hij weten tijdens een persmomentje op de Red Bull Ring, waar de trofee voor de aanstaande Grand Prix van Oostenrijk werd onthuld.
“Waarschijnlijk nemen niet wij, maar Niki Lauda de trofee mee naar huis”, lachte Marko als een boer met kiespijn. Regen in Q3 zou ons kunnen redden, gevolgd door nog meer regen tien minuten na de start van de race. Dan zouden we mee kunnen doen.” Tegenover Wirtschaftsblatt erkende de Oostenrijker dat de crisis van de Renaultmotoren voorlopig nog niet achter de rug is: “Realistisch gezien hebben wij pas aan het einde van het seizoen dezelfde prestaties als Mercedes en Ferrari We hebben alles op alles gezet om het beste chassis te ontwikkelen. Maar motorsport zonder motor is lastig.”
“Het is belangrijk dat we de volgende race in elk geval een bepaalde hoeveelheid betrouwbaarheid bereiken. Pas dan kunnen we werken aan de driveability, en tot slot de snelheid.”
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Flavio Briatore dreigt met mediastop voor Franco Colapinto na online haat: "Steun hem op de juiste manier"

Oscar Piastri zoekt met experimenten naar doorbraak bij McLaren

Isack Hadjar lovend over invaller Liam Lawson: "Indrukwekkende prestaties"

