Klien krijgt het er warm van: "Wegligging erg slecht"
ABU DHABI - Drie races mocht Christian Klien dit seizoen in actie komen, maar niet een keer wist hij echt indruk te maken. Teamgenoot Bruno Senna was ook in Abu Dhabi de betere. Klien klaagde na de race over de hitte en de slechte wegligging van zijn HRT.
“Het was een zware race en het was erg warm in de wagen”, liet Klien na afloop weten. “De wegligging van de auto was erg slecht, maar het ging beter naarmate we met minder brandstof reden. Een positief weekend voor het team, want we zijn geen technische problemen tegengekomen. Het gat met de andere teams is kleiner geworden en onze snelheid bleef constant. Ik wil het team bedanken voor de kansen die ik heb gekregen in Singapore, Brazilië en Abu Dhabi.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Max Verstappen vergeleken met haai na bloedstollend duel met George Russell

Mercedes over strijd met Max Verstappen: “Waren uitzonderlijk snel”

Charles Leclerc ziet Ferrari achterop raken in ontwikkelingsstrijd: "We moeten reageren"


