Kimi Raikkonen is oprecht en helder “Het hoogst haalbare”
Weinig F1-coureurs kunnen echt inschatten wat er mogelijk is met het materiaal waarmee ze rijden, maar één die dat uitstekend kan is Kimi Raikkonen. De Fin liet in de Grand Prix van Korea met de vijfde positie zien wat de echte kracht is van de Lotus en was dan ook oprecht om te noemen dat de snelheid van de Red Bull’s en Ferrari’s er op zit moment nog niet in zit. Toch kijkt Raikkonen er naar uit om de komende Grands Prix nog een mooi resultaat neer te zetten en zijn derde kampioenschappositie vast te houden.
“In de slotfase reed ik alleen maar we moesten nog wel onze positie behouden en dat was nog niet zo simpel. Het gat naar Sebastian in het kampioenschap is net te groot, dus het is erg lastig om hem nu nog in te halen maar we zullen toch elke race weer pushen.”
“Ik denk dat dit het hoogst haalbare was. De gele vlaggen bij de start hielpen mij ook niet echt toen ik in gevecht was met Felipe, maar dan nog hadden we niet de snelheid om de Red Bull’s of Ferrari’s te bedreigen. Ook verloren we tijd achter Lewis, zeker omdat we met het nieuwe uitlaatsysteem wat minder snelheid hebben op de lange rechte stukken dan normaal gesproken, maar met een aantal vrije trainingen zouden we het nieuwe systeem beter moeten kunnen maken.”
“In de slotfase reed ik alleen maar we moesten nog wel onze positie behouden en dat was nog niet zo simpel. Het gat naar Sebastian in het kampioenschap is net te groot, dus het is erg lastig om hem nu nog in te halen maar we zullen toch elke race weer pushen.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
J
Johan Vis
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Directeur circuit Zandvoort verklaart einde Dutch Grand Prix: 'We hebben te maken met een houdbaarheidsdatum'

CEO Van Amersfoort Racing houdt deur naar Formule 1 open, maar stelt harde voorwaarden

George Russell krijgt advies na moeizame eerste seizoenshelft: "Hij moet oppassen dat hij niet gaat overdenken"

Toto Wolff steunt terugkeer van de V8 in de Formule 1
Más noticias
17-08
