Kimi Räikkönen: "Ik hou er niet van om voorspellingen te doen en zeker niet in Bakoe! Deze GP is altijd..."
Kimi Räikkönen durft zich niet uit te spreken over zijn kansen voor de Grand Prix van Baku aankomend weekend. "Bakoe is onvoorspelbaar, er kan van alles gebeuren"
"Ik hou niet van het doen van voorspellingen maar voor dit weekend heb ik er wel vertrouwen in. Onze auto is snel en voelt goed aan", laat Räikkönen weten. "Bakoe is een circuit wat me goed ligt. Ik vind het een leuk en uitdagend circuit. Ik probeer gewoon weer hard te pushen om zo het maximale uit de auto te halen."
Kuala Lumpur-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
P
Patricia Kloosterman
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Sergio Pérez luidt noodklok over F1-motoren na gevaarlijk moment: "Het snelheidsverschil is te gevaarlijk"

De Formule 1 keert terug op Sepang: Max Verstappen jaagt op nieuw succes tijdens Grand Prix Maleisië

Fernando Alonso: "Als we het gaspedaal intrappen en het rechte stuk op gaan, moeten we op Honda rekenen"

Red Bull wil gesprek met FIA over ADUO-regels: 'Reglementen zijn niet perfect'
Meer nieuws
30-09
