Kimi Antonelli zag Verstappen naderen: “Max die met verse banden dichterbij kwam…”
Uitgegeven door Frank Korsel • 9 november 2025 19:26
Kimi Antonelli behaalde in Brazilië zijn tweede Grand Prix-podium door tweede te worden achter Lando Norris. De Italiaan reed een constante race en wist ondanks de druk van Max Verstappen zijn positie nipt vast te houden.

Antonelli blikte na afloop van de race lachend terug op zijn prestatie in Sao Paulo: “Ik weet niet waar deze kerel vandaan kwam, om eerlijk te zijn! Ik had het niet zien aankomen. Om eerlijk te zijn had ik geluk dat ik de herstart met het contact overleefde.”
“We moeten de auto nog controleren, hij voelde een beetje raar daarna, maar het was nog steeds een goede race”, ging de jonge Italiaan verder.
De laatste loodjes waren volgens de negentienjarige behoorlijk intens: “De laatste rondes waren erg stressvol met Max die met verse banden dichterbij kwam, maar gelukkig konden we met vrije lucht een goed tempo behouden en P2 finishen. Ik vond mijn ritme, en toen hij dichter bij kwam, heb ik het tempo verhoogd en meer gepusht. Met deze auto’s in vuile lucht is het lastig volgen, dus probeerde ik dat in mijn voordeel te gebruiken, en dat werkte.”




