"Kijk naar Verstappen, hij had een verschrikkelijke dag en opeens..."
Uitgegeven door Wim Boekel • 1 oktober 2021 09:48
Lando Norris lag het merendeel van de Grand Prix in Sochi aan de leiding. De McLaren-coureur zat vol in het gevecht met Lewis Hamilton. De Brit en zijn team besloten om buiten te blijven toen het begon te regenen en vergooiden daarmee een overwinning.
“Ik weet hoe teleurstellend het is”, aldus Montoya tegen Motorsport.tv. “Maar als je naar het grotere plaatje kijkt, dan leidde hij de hele tijd de Grand Prix. Ja, hij won niet, maar hij stond wel op het podium. Hij lag het merendeel van de Grand Prix voorop en maakte geen fouten. Achteraf gezien zou 90 procent van de coureurs blij zijn met wat Lando bereikte door een podiumplaats te veroveren.”
Volgens de Colombiaan was het laatste deel van de wedstrijd in Rusland met de regen ook simpelweg een loterij. Vanuit dat standpunt gezien begrijpt de coureur de keuze van Norris en McLaren heel goed.
“Het had ook eenvoudig de andere kant op kunnen gaan”, aldus de voormalig F1-coureur. “Kijk naar Verstappen. Hij lag op P7 en hij had een verschrikkelijke dag en opeens ligt hij op de tweede plek en scoort meer punten dan verwacht.”





Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.