Formule 1

Kees van de Grint: "Carlos Sainz zit dicht tegen Leclerc en Verstappen aan"

Uitgegeven door Patricia Kloosterman • 17 mei 2020 17:17

Het programma Slipstream lag even stil omdat er niet geracet kon worden door het coronavirus, maar deze week kwamen ze toch met een nieuwe uitzending. Kees van der Grint en Allard Kalff hadden het uiteraard over alle verschuivingen op de rijdersmarkt. De beide Formule 1-analisten vonden de keuze van Ferrari om voor Carlos Sainz te gaan best wel logisch.



"Je wilt gewoon een tweede man die vooraan kan rijden", stelt Kees van der Grint in het RTL GP programma. "Als je kijkt wat er op dit moment beschikbaar is en wat je nodig hebt voor je team, dan is de keuze logisch. Je hebt iemand nodig die punten van de top kan afsnoepen. En op dit moment is er niemand die op dat niveau zit, ook bij de rijdersacademie niet. Ik moet persoonlijk zelf zeggen dat ik het niet gedaan had als teambaas zijnde. Ik had dan alles op alles gezet, om mijn droom kandidaat te krijgen. Maar we zullen zien hoe het gaat. Het blijft apart dat het allemaal zo snel besloten is."

"Je wilt een tweede coureur die de snelheid heeft en als je kopman er even niet is, moet die coureur kunnen winnen. Kijk naar Red Bull. Alex Albon doet een goede job, maar gaat nooit teamleider worden. En dat zie ik bij Sainz en Leclerc ook niet gebeuren. Maar Sainz is wel een jongen die op dit moment dicht tegen Leclerc en Verstappen aan zit."

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS