Laatste nieuws
• Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”• Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”
Formule 1

Kansen voor Max Verstappen? Lando Norris verwacht moeilijk weekend in Las Vegas

Door Frank Korsel13 november 2025 · 11:20 uur1 min lezen
Kansen voor Max Verstappen? Lando Norris verwacht moeilijk weekend in Las Vegas

Na zijn dominante optreden in Brazilië richt Lando Norris de blik op Las Vegas. Maar waar fans hopen op nog een show, klinkt de McLaren-coureur beduidend minder enthousiast. De Grand Prix in de woestijn was vorig jaar één van de zwakste weekenden voor het team, en Norris verwacht dat de koelere omstandigheden dit jaar opnieuw kunnen tegenvallen.

McLaren kende vorig jaar een moeizaam weekend op ‘The Strip’ in Las Vegas. Lando Norris en Oscar Piastri kwamen als zesde en zevende over de eindstreep. Terwijl George Russell de overwinning op zijn naam schreef, hengelde Max Verstappen zijn vijfde titel binnen. Een jaar eerder won de Nederlander de inaugurele race op dit circuit.

McLaren heeft dit seizoen grote stappen gezet, maar bepaalde typen circuits blijven een uitdaging. Vooral lange rechte stukken en lage temperaturen zorgen ervoor dat de auto minder goed tot zijn recht komt.

“Las Vegas zal ons waarschijnlijk hinderen”, gaf Norris toe in een persconferentie van de FIA. “Vorig jaar was het onze slechtste race. We hebben hard gewerkt om die zwakke punten te verbeteren, maar Mercedes, Red Bull en Ferrari waren daar sterk. Wij stonden achteraan van die vier.”

Toch probeert de Brit de verwachtingen in balans te houden en ziet dan weer wel kansen voor de resterende races van het seizoen: “We hebben dit jaar veel verbeterd, dus ik wil er niet te negatief instaan”, zei hij. “We weten dat Abu Dhabi en Qatar beter bij ons passen. Vegas iets minder, want dat blijven zwakkere circuits voor ons de afgelopen jaren. Maar we zullen zien.”

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×