Jules Bianchi had geen kans om te overleven: "Klap was 254 G"
Er komt na de dood van Jules Bianchi iets meer informatie naar buiten omtrent zijn crash. Het is natuurlijk bekend dat de Fransman met aardige vaart tegen een bergingsvoertuig aanreed. Over de impact van de crash en met welke snelheid dit gebeurde was echter weinig bekend, tot nu.
Auto Motor und Sport is achter meer gegevens van de crash gekomen. Daaruit blijkt dat de overlevingskansen van Bianchi in alle gevallen nihil was geweest. Hij verloor de controle over het stuur bij zo'n 213 kilometer per uur. Voordat hij het bergingsvoertuig raakte remde hij natuurlijk af, maar hij raakte het voertuig met nog steeds 126 kilometer per uur op de teller.
Bianchi raakte het bergingsvoertuig met een hoek van 55 graden. Gedacht werd dat de impact zo'n 92g was, dat werd gemeten met sensoren die in de communicatie oortjes van de coureur zitten. De FIA denkt echter dat deze verschoven zijn, waardoor de totale impact zou zijn neergekomen op 254g.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Fernando Alonso ziet grote stap bij de Aston Martin van Adrian Newey: "We waren sneller dan de Ferrari's"

Max Verstappen was erg verbaasd over Ferrari-gok op slicks bij start op Sepang

Valtteri Bottas met de fiets vanaf Kuala Lumpur helemaal naar Singapore

