Jos Verstappen in Spyker F1: "Als het om een fatsoenlijke test gaat is het leuk"
Michiel Mol, de directeur van het Spyker F1 team, vindt het een goed idee als Jos Verstappen zou gaan testen voor Spyker. Dat beweerde Mol voor de camera's van RTLGP op berichten in de Engelstalige media. "Ik ben verbaasd, maar het idee bevalt me wel", vertelde Mol RTLGP-verslaggever Allard Kalff. "Het lijkt me heel leuk om Jos op Spa op vrijdag te laten rijden."
RaceXpress.com polste de ex- F1 coureur Jos Verstappen om een reactie: "Als de kans er is, en het is een fatsoenlijke test. Dan is het zeker leuk! Betreft het slechts een halve dag, dan heeft het geen zin. Als het om twee dagen testen gaat, dan kun je wat. Dan heeft Spyker er zeker iets aan. Ik vind het leuk om te doen en het is goed voor iedereen, voor Spyker, voor mij, voor de fans. Verder hoef ik me niet te bewijzen, ik weet dat ik nog steeds zo snel ben als vroeger", aldus Verstappen in een reactie tegenover RaceXpress.com, Wel benadrukte Verstappen het volgende: "Het is nog niet officieel bevestigd"!
Voor de Nederlandse fans zou het geweldig zijn. De officiële kijkcijfers bevestigen nog altijd wat Verstappen teweeg brengt!
Klik hier voor meer over Verstappen, Formule 1 en ander nieuws!
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

LIVE-TIMING Grand Prix van Singapore! Kan Max Verstappen wéér stunten in Singapore?

Audi Revolut F1 Team zag prestatieverschil tussen de auto's: "Analyseren om te begrijpen waar dat verschil vandaan komt"

Hoe laat is de F1 in Singapore? Alle Nederlandse tijden van de Grand Prix op Marina Bay + TIJDSCHEMA


