Jenson Button: "Het is een schande, ik heb altijd gezegd, dat.."
Jenson Button, de voormalig F1-teamgenoot van Lewis Hamilton, zegt dat er vraagtekens geplaatst kunnen worden bij het incident tussen de twee Formule 1-coureurs van Mercedes tijdens de Belgische Grand Prix. Het liet Lewis Hamilton achter met een achterstand van 29 punten op zijn teamgenoot.
Toch gelooft de Engelsman dat Nico Rosberg, die vecht voor zijn eerste kampioenschap, worstelt met de hoge druk en vandaar dit voorval veroorzaakte.
De McLaren-coureur reageert tegen de Britse kranten: “Het was geen inhaalactie. Het is onvoorstelbaar. Ik heb altijd gezegd dat de persoon die het kampioenschap wint, de persoon is die het beste werk doet, maar daar lijkt het op dit moment niet op. Het is een schande dat het geen eerlijker gevecht is.”
Toch gelooft de Engelsman dat Nico Rosberg, die vecht voor zijn eerste kampioenschap, worstelt met de hoge druk en vandaar dit voorval veroorzaakte.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!

Red Bull-talent Tsolov flirt met F1-zitje; Bulgaar krijgt eerste F1-test bij Racing Bulls

Charles Leclerc vertrouwt op Fred Vasseur na kritiek van Toto Wolff
Meer nieuws
17-08
