Jacques Villeneuve ziet het somber in: "Niemand gelooft nog in Renault"
Renault raakte vorig jaar Red Bull als klant kwijt en ziet binnenkort hetzelfde gebeuren bij McLaren. Jacques Villeneuve ziet het dan ook somber in voor de Franse renstal. Zelf werd de Canadees in 1997 wereldkampioen in een door Renault aangedreven Williams. "McLaren heeft pas twee jaar Renault-motoren en stapt nu al weer over", zegt Villeneuve tegen Sky Sport Italia. "Dan kun je maar één conclusie trekken en dat is dat niemand meer in Renault gelooft."
McLaren kende een slecht huwelijk met Honda en het eerste jaar met Renault in 2018 was ook niet bepaald succesvol, maar dit jaar heeft het team flinke stappen gezet. "Het is voor Renault geen goed nieuws dat McLaren zo snel overstapt naar een andere leverancier. Het is een behoorlijke klap in het gezicht voor het Franse team als McLaren niet tevreden is over de huidige motor."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Max Verstappen openhartig over moeilijke periode bij Red Bull: "Ik heb al behoorlijk wat races van mijn harde schijf gewist"

Honda spreekt Fernando Alonso tegen na problemen met turbocompressor in Singapore

Charles Leclerc haalt uit naar Sergio Pérez over boordradio: "Rijdt hij nog voor Red Bull?"



