Is het Haas F1 Team de laatste redding voor Adrian Sutil?
Adrian Sutil lijkt aan het einde van het seizoen te gaan vertrekken bij het Sauber F1 Team. Het team uit Hinwil heeft inmiddels Marcus Ericsson, die overkomt van Caterham, aangekondigd en de geruchten in de Duitse en Zwitserse media laten weten dat Giedo van der Garde naast de Zweed gaat plaatsnemen.
Waar Gunther Steiner aan toe voegt: “Ik heb geen namen. Maar als Sauber haar coureurs veranderd, dan is Adrian Sutil misschien op de markt, alsmede de Caterham- en Marussia-coureurs.”
Toch lijkt de toekomst van Adrian Sutil in de Formule 1 nog niet uitgespeeld, want er zijn misschien mogelijkheden bij het nieuwe Amerikaanse team wat in 2016 debuteert. Gunther Steiner laat tegenover Speed Week weten dat het Haas F1 Team niet direct een Amerikaan in de auto wil hebben. De Amerikaan vertelt: “We zijn een nieuw team en we willen geen grote risico’s nemen. Als er een fantastische Amerikaanse coureur is, dan ja. Maar als hij een rookie is zonder ervaring... We willen een ervaren coureur.”
Waar Gunther Steiner aan toe voegt: “Ik heb geen namen. Maar als Sauber haar coureurs veranderd, dan is Adrian Sutil misschien op de markt, alsmede de Caterham- en Marussia-coureurs.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Silly Season F1: ‘Carlos Sainz beweegt pas als Max Verstappen Red Bull verlaat”

George Russel blikt terug op bijzonder moment waarbij Verstappen hem dwarszat: 'Totaal onverwacht'

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1
Meer nieuws
17-08
