Honda zegt er helemaal klaar voor te zijn om Max Verstappen aan de wereldtitel te helpen
Honda zegt dat het sterker is dan ooit tevoren en helemaal klaar is voor het 2020 F1-seizoen om het streven van Max Verstappen om met Red Bull het wereldkampioenschap te winnen. Voor het eerst sinds 2017 gaat de Japanse fabrikant een nieuw kampioenschap tegemoet zonder verandering van afnemers voor hun motoren. Red Bull en AlphaTauri blijven de motorunits van Honda dit jaar gebruiken. "Het geeft ons een enorme stabiliteit op het gebied van ons teambeheer", aldus algemeen directeur van Honda F1, Mashashi Yamamoto.
“Iedereen straalde tijdens het testen in Barcelona heel, heel veel positiviteit uit in de pitboxen en was heel zelfverzekerd, dus we kijken echt uit naar het komende seizoen." In principe hebben we dit jaar intern dezelfde structuur behouden, omdat we ons gewoon volledig willen concentreren op de ontwikkeling. “Yamamoto wil dat het team 2020 sterker begint dan vorig seizoen, toen het slechts twee podia scoorde in de eerste acht races. Afgezien van Melbourne was de eerste helft van vorig jaar echt zwaar voor ons", zei hij, "we worstelden tot Oostenrijk. Vooral in Monaco hadden we hoge verwachtingen, maar we konden daar niet echt een goed resultaat realiseren. Dus we hopen dit jaar dat het niet zo zal zijn."
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026

Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"

Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"


