Hoe lang houdt Fernando Alonso het nog vol in de Formule 1?
Fernando Alonso stopt niet met de Formule 1, voordat hij een derde wereldtitel op zak heeft. De Spanjaard won in 2005 en 2006 de titel met Renault. Tot op heden heeft de Ferrari-coureur een aantal keren net naast de titel gegrepen en dat zit hem dus duidelijk dwars.
Wanneer BBC Sport vraag hoeveel jaar de snelle coureur zichzelf nog in de Formule 1 ziet zegt hij: “Ik denk dat ik nog lang genoeg door kan gaan om te winnen en nog een paar goede jaren competitief kan zijn. Ik weet niet precies hoeveel: drie, vijf, zeven... Ik denk dat dat geen probleem moet zijn.”
Tegenover BBC Sport zegt de tweevoudig wereldkampioen: “We zijn nog steeds hongerig naar succes, we wachten op de kansen om kampioen te worden. Dat is het belangrijkste doel en je denkt niet aan pensioen tot je een tevreden gevoel hebt. Het is iets waar ik aan werk en mijn hoop op heb gevestigd. Drie titels betekent een belangrijke stap. Het is niet zo dat ik niet blij ben met twee titels, maar met drie zet je jezelf in de lijst met belangrijke namen. Ik ben er twee keer dichtbij geweest en hopelijk mis ik de volgende kans niet weer.”
Wanneer BBC Sport vraag hoeveel jaar de snelle coureur zichzelf nog in de Formule 1 ziet zegt hij: “Ik denk dat ik nog lang genoeg door kan gaan om te winnen en nog een paar goede jaren competitief kan zijn. Ik weet niet precies hoeveel: drie, vijf, zeven... Ik denk dat dat geen probleem moet zijn.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet

Silly Season F1: ‘Carlos Sainz beweegt pas als Max Verstappen Red Bull verlaat”

George Russel blikt terug op bijzonder moment waarbij Verstappen hem dwarszat: 'Totaal onverwacht'
Más noticias
17-08
