Hoe is het toch met... Vitaly Petrov: "Ik werk aan mijn comeback"
Het is al enige tijd stil rondom Vitaly Petrov. De Rus werd afgelopen winter door het Caterham F1 Team aan de kant geschoven. Vervolgens kwam hij ook niet aan de bak bij Marussia, nota bene eveneens afkomstig uit Rusland. Komend jaar staat de eerste Russische Grand Prix op het programma en het is de Rus er veel aan gelegen om daar aan de start te staan.
“Ik werk aan mijn comeback in 2014. We zijn er druk mee bezig”, erkende Petrov tegenover de tv-zender Rusland 2. “Ik heb vaak gezegd dat ik niet zal rusten tot de start van de eerste Grand Prix in 2014, want voor mijn gevoel heb ik nog niets bewezen. Momenteel ben ik natuurlijk in gesprek met diverse partijen maar ik wil de geruchten niet voeden. Zodra er iets concreet wordt, laat ik dat weten. Op dit moment is er echter nog niets definitief getekend.”
De Rus gaf wel aan deel te nemen aan het Moscow City Racing-evenement: “Op dit moment bespreken we met de organisatie wat mijn rol wordt. Over een tijdje wordt bekend in welke auto ik ga rijden.”
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Arvid Lindblad knokt zich vanaf laatste plaats naar de punten: "Iedereen heeft perfect werk geleverd"

Esteban Ocon over softwarechaos in Maleisië: "Ik heb Windows opnieuw opgestart en alles werkte weer!"

Liam Lawson zat zonder boordradio tijdens chaos in Maleisië: "Ik wist niet of ik mocht inhalen of wat ik überhaupt mocht doen"

