Hockenheim een open boek "Het enige dat je moet hebben is moed"
HOCKENHEIM – Daniel Ricciardo start de aanstaande Duitse Grand Prix op de Hockenheimring voor het eerst in de Red Bull Racing-bolide. Waar de Australiër vorig jaar nog buiten de top tien finishte, lijkt hij ditmaal een van de favorieten voor een podiumpositie. Zo kent Ricciardo een goed seizoen waar hij regelmatig zijn teamgenoot Sebastian Vettel de oren wast.
“Hockenheim is kort, maar heeft toch alle eigenschappen die je zoekt als coureur”, verklaart Daniel Ricciardo tijdens zijn preview voor de Duitse Grand Prix. “Ik denk niet dat het circuit veel geheimen heeft voor ons als coureur: het enige dat je moet hebben is moed. Die eigenschap komt zeker naar voren bij het ingaan van de eerste bocht en de rechter het ‘stadion’-gedeelte in.”
“Naast moed heb je ook goede stabiliteit nodig bij het remmen, zeker bij het aanremmen van de hairpin. Het gaat allemaal om balans. Zo moet je niet een te hoge downforce creëren omdat je dan topsnelheid verliest, maar ook niet te weinig zodat je teveel tijd verliest in het ‘stadion’-gedeelte.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Kimi Antonelli tevreden met tweede plaats na dominante Max Verstappen in maleisië: "Dit was het maximale wat we konden doen"

Lewis Hamilton knokt zich naar P3 na rampzalige start op Sepang: "Ik dacht dat de race voorbij was"

Max Verstappen pakt 72e zege en bezorgt Red Bull-Ford historische overwinning: "Het is zo mooi om hier te winnen"

