Het doel van Force India-teambaas Vijay Mallya: "Hoe cruciaal het is om..."
Force India-teambaas Vijay Mallya denkt dat de huidige vorm van zijn team betekent dat Force India de strijd aan kan gaan met Haas en Renault voor de vierde plek in de strijd om de constructeurstitel. “Het is altijd belangrijk om in de laatste race voor de zomerbreak goed te presteren. We hebben in de laatste drie races dubbele punten gescoord en het zou mooi zijn om die goede lijn door te trekken.”
“De strijd in het middenveld van de Formule 1 is erg ‘close’ en elk raceweekend kan de balans net de andere kant op slaan. We hebben in Duitsland laten zien hoe cruciaal het is om je kansen te pakken als ze zich voordoen. Eerder in het seizoen hadden wij het geluk niet aan onze zijde. Het doel voor de rest van het seizoen is niet veranderd. We jagen nog steeds op de vierde plek in het kampioenschap en we zullen er alles voor geven om dat te bereiken.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

McLaren blijft positief over updates en Norris en Piastri hebben nog nooit met een F1-auto in Sepang geracet

Hitte, regen en banden: waarom Sepang teams weinig rust geeft

Arvid Lindblad krijgt gridstraf voor GP van Bahrein in Maleisië en start achteraan


