Helmut Marko wil geen excuses meer: “We liggen nu al twee weken voor op schema”
2020 moet het jaar worden van Max Verstappen en Red Bull. Het team is er alles aan gelegen om volgend seizoen mee te strijden voor de wereldtitel en volgens Helmut Marko ziet het er nu al rooskleurig uit. De Oostenrijkse adviseur stelt dat de voorbereidingen beter gaan als ooit tevoren.
“Afgelopen jaar hebben we veel geleerd, dus voor het nieuwe seizoen zijn er geen excuses meer”, vertelde Helmut Marko aan Servus TV. “De voorbereidingen voor het nieuwe seizoen gaan super goed. We liggen nu al twee weken voor op schema voor 2020. Onze Honda krachtbron is super goed, Max Verstappen is ook altijd top, dus nu moeten we zorgen dat we een goed chassis hebben, zodat we gelijk vanaf dag een kunnen mee strijden. Voor nu gaan de voorbereidingen beter dan ooit”.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Voormalig F1-wereldkampioen verdedigt Red Bull na opvallende rolverdeling Verstappen - Hadjar

Lance Stroll in felle discussie met marshal na vroegtijdige uitvalbeurt in Bakoe

Franco Colapinto reageert op harde woorden Lando Norris na crash in Bakoe


