Helmut Marko over problemen Max Verstappen in Singapore: "We zijn totaal op het verkeerde been gezet"
Het stratencircuit van Marina Bay ligt het team van Red Bull normaal gesproken erg goed, maar dit keer had Max Verstappen meer problemen dan normaal. Door een goede pitstopstrategie wist de Nederlander er toch nog een derde plaats uit te slepen. Topman Helmut Marko weet waar het fout is gegaan en dat is redelijk opmerkelijk te noemen. "Het probleem komt voort uit het testen in de simulator", zegt de Oostenrijker tegen ORF. "Daar zijn we totaal op het verkeerde been gezet."
Marko verklaart verder: "Daar wordt de afstelling van de auto bepaald en als dat niet klopt, ben je de pineut. We hebben het chassis veel te stijf afgesteld, waardoor de balans niet goed was. Daarnaast reden we met te weinig downforce."
Marko verklaart verder: "Daar wordt de afstelling van de auto bepaald en als dat niet klopt, ben je de pineut. We hebben het chassis veel te stijf afgesteld, waardoor de balans niet goed was. Daarnaast reden we met te weinig downforce."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!

Red Bull-talent Tsolov flirt met F1-zitje; Bulgaar krijgt eerste F1-test bij Racing Bulls

Charles Leclerc vertrouwt op Fred Vasseur na kritiek van Toto Wolff
More news
17-08
